Boğulan Kaynana

Paylaş
    Limoni
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 15034

Boğulan Kaynana

Mesaj tarafından Limoni Bir Ptsi Haz. 14, 2010 10:49 am

Bir kayın validenin üç damadı varmış. Birgün bunlar tatile denize gitmişler. Kay...ınvalide "bakayım damatlarım beni ne kadar seviyor" deyip atlamış denize ve boğulma taklidi yapmaya başlamış. "Büyük damadım boğuluyorum ne olur kurtar beni" demiş. Büyük damatta hemen kurtarmış. Ertesi sabah büyük damadın kapısında bi reno laguna üzerinde de bir not "sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınvaliden". Ertesi gün ortanca damadı denemiş aynı şekilde oda hayatını kurtarmış onunda kapısında bi reno safrane ve üzerinde bi not: "sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınvaliden". Sıra küçük damadı denemeye gelmiş. Ertesi gün yine denize girmiş. "Damadım boğuluyorum ne olur kurtar beni" demiş. Küçük damat "s.kt.r lan boğulursan boğul demiş. Kadında oracıkta boğulup ölmüş. Ertesi gün küçük damadın kapısının önünde bi ferrari üzerinde de bi not "Sevgili damadım hayatımı kurtardın kayınpederin."
    gzmm
    Mod Adayı
    Mod Adayı

Rep Gücü : 11

Geri: Boğulan Kaynana

Mesaj tarafından gzmm Bir Çarş. Haz. 23, 2010 11:59 am

Okuması gercekten cokk zor cok uzun ama sıkılmadan okudum iyiyimşş

Paylaşım için teşekürler
    Adamol
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 0

Mesaj tarafından Adamol Bir Paz Ekim 10, 2010 3:56 pm

gzmm demiş ki:Okuması gercekten cokk zor cok uzun ama sıkılmadan okudum iyiyimşş

Paylaşım için teşekürler

amaç post kasmak değil maksat eğlence forumun amacı bu değilmidir zaaten.. ?

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Ptsi Eyl. 25, 2017 4:32 am