Half life

Paylaş
    ScarLet
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 18

Half life

Mesaj tarafından ScarLet Bir Ptsi Haz. 21, 2010 7:25 pm

ilk olarak silahları ele alalım sonrada comboları

silahlar

ok
    Tulups
    delici
    Biz (hortum )dioruz
    pompalı
    füze
    magnum
    elbombası
    böcek atar
    kumandalı bomba
    teklı
    levye

Silahlar ile combo

evett gelelim silahlar ile comboya karşılaşmalara göre özellikler deişir her silahın zıt olanı vardır

Delicinin zıttı Hortum=delici tek atıslarda ve kaçmalarda çok kullanılır Hortum ise düşmana ani ataklarda kaçmasını güclestirmek icin
    Füzenin zıttı TaramaLı(tulups)=tulups ise seri atılabilen ama yavaş hızda giden füze ise yavaş doldurulan ama seri giden bir bombadır
    magnumun zıttı tekli=magnum canı çok götüren silah tır ama kullanmasını bilene 1 atısa gidebilen türden tekli ise seri olabilen az can götürse bile seri haraket edebilen silahtır

Combolar(benden özel)
    evet arkadaslar örnek verelim çok iyi nişan alamayan oyuncu iseniz rakibinizde hızlı ise ilk karsılasmada herzaman füzeler kullanılır örnekler verilmesi gerekirse en iyi half life oyuncusu garpy gerçi garpy çok seri ve akıllı oldugundan ne yapılabilecegi kestirilemeyen bir oyuncu (o yüzden en iyisi)

Delici Comboları
    deliciler üst düzey oyuncuların alt düzeydeki arkaadslar ile vslerinde kullanılır yada (Cfg) olan kişiler kullanır oyun bilgisine sahip olan arkadaslar delicinin nerden sekip kime gelecegini iyi bildigi icin delici komboları bilenlere özel olmaktadır ben kendi bildigimi yazıcam

deliciler duvar arkası ve özellikle Duvar uçlarından sekebilen bir silah Duvarın uç noktalarından atarsanız (ve dik gelicek sekilde) yanındaki arkadas ölür yada az canı kalır dier türlüsü metal olan yerleri koz olarak kullanmak delici duvardan yansıyabilen bir silahtır karşınzdaki size öle geliosa onu sert olan duvarın oraya çekin ve duvara gelmesini saglayın arkadas kendini vuucaktır iyi oyunlar

En son ScarLet tarafından C.tesi Haz. 26, 2010 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
    Adamol
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 0

Geri: Half life

Mesaj tarafından Adamol Bir Salı Haz. 22, 2010 3:09 pm

teşekkürler.
    ZaPuuK
    Üye
    Üye

Rep Gücü : 34

Geri: Half life